Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
Нова українська школа
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2019
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom_shevruo@ukr.net

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Сучасні заклади освіти

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 621

Відмова у зарахуванні у садок ,по не зрозумілій причині
     Дата розміщення: 2019-07-12

Добрий день .У травні місяці прийшло запрошення у дитячий садок Буратіно , який знаходиться у селі Святопетрівське Києво-Святошинського р-н . Зібравши всі документи , звернулися до завідуючої Бахадор Л В . Завідуюча відмовила нам у зарахуванні У зв’язку з недостатньою кількістю щеплень . Пройшовши комісію ЛКК ( лікарську консультативну комісію ) ми отримали дозвіл на те, що після вакцини акдс і поліо 3 ми маємо право відвідувати садок . Зустрічі зв’язку з тим , що дитина з 6.06 хворіє дільничий лікар на підставі результатів аналізів відтермінував вакцинацію до 15.07 . Не дивлячись на це все ,, нам прийшов лист - відмова у зарахуванні в дит садочок . Підкажіть будь-ласка ,,як діяти далі ?

Відповідь:   

1243, 2019-07-12

Cheketyn03@gmail.com

 

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою, щодо відмови у зарахуванні  Вашої дитини до закладу дошкільної освіти. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

 В освітній  мережі  Шевченківського району м. Києва не перебуває дитячий садок Буратіно, с. Святопетрівське, Києво – Святошинського району.

         Щодо зарахування Вашої дитини до закладу дошкільної освіти радимо звернутися до управління освіти, у підпорядкуванні якого знаходиться вищезазначений заклад.

 

 

Начальник                                                                                    Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

Наталія Борисенко 489 35 53

 

 

 

Запит щодо Бюджету ДНЗ №40 м.Києва
     Дата розміщення: 2019-06-14

Доброго дня! На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): 1. Сканкопію Запиту на бюджетне фінансування із розрахунками та розшифровкою по КЕКВ ДНЗ №40 в місті Києві на 2018-2019 навчальний рік за підписом керівника закладу. 2. Сканкопію Кошторису на 2018-2019 рік з розрахунками ДНЗ №40 в місті Києві 3. Сканкопії Заявок керівника навчального закладу ДНЗ №40 в місті Києві стосовно потреб (товари, роботи, послуги) за 2018-2019 рік Сканкопії договорів з додатками за 2018-2019 рік ДНЗ №40 в місті Києві 4. Сканкопії договорів про закупівлю ремонтних робіт (капітальних та поточних) за рахунок загального та спеціального фондів бюджету ДНЗ №40 в місті Києві у 2018-2019 році 5. інформацію щодо місячного обсягу забезпечення ДНЗ №40 у м. Києві миючими засобами, а також обсяг запланованих поставок миючих засобів та побутової хімії до кінця поточного року. Дуже дякую!

Відповідь:   

№ 1242, 2019-06-14

 


         Ваше електронне звернення від 14.06.2019 № 1242 щодо  запиту  про бюджет закладу дошкільної освіти № 40 розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

         Законом України «Про доступ до публічної інформації» встановлюються певні вимоги до запитів, а саме передбачається, що запит на інформацію має містити:

     - ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

     - загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

     - підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Відповідно до розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 24.10.2011 № 749 «Про основні заходи щодо забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» у Шевченківській районній в місті Києві державної адміністрації» затверджено відповідну форму запиту на інформацію за посиланням:  https://shev.kyivcity.gov.ua.

З метою отримання публічної інформації рекомендуємо скористатися відповідною формою подання запиту.

 Одночасно повідомляємо, що кошторис ЗДО № 40 розміщено на сайті управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації http://www.shevruo.kiev.ua в розділі «Бюджет», а також на інформаційному стенді ЗДО № 40.

 

 

Начальник                                                                                  Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Лісник  489 49 87

 

Подяка
     Дата розміщення: 2019-05-28
Увaжaeмый кoллeктив дeтскoгo сaдa № 428 . Вот уже подросшие детки покидают ваши стены, и скоро другие малыши наполнят их своим громким смехом и безудержной энергией. От имени родителей выпускников, хотели бы сказать огромное спасибо нашим дорогим и любимым воспитателям Наталье Валентиновне, Ольге Павловне , Виктории Николаевне , Ирине Николаевне , заведующей Наталье Ивановне , няне Алене Георгиевне и Светлане Александровне , всему персоналу детского сада . Благодарим вас за бесценный тяжелый труд ,за воспитание и заботу . Все вы старались, чтобы наши детки всегда были сыты и тепло одеты, чтобы умели делать зарядку и петь песенки, чтобы не болели и сладко спали. Вы действительно вложили в наших малышей частичку себя, и сегодня мы покидаем наш по-настоящему родной детский сад , зная, что сумели приобрести добрых, заботливых и трудолюбивых союзников в нелегком деле воспитания. От всего сердца выражаем всем вам, нашу благодарность и желаем, чтобы ваш благородный труд всегда был оценен по достоинству!
Подяка
     Дата розміщення: 2019-05-27

Увaжaeмый кoллeктив дeтскoгo сaдa № 428 . Вот уже подросшие детки покидают ваши стены, и скоро другие малыши наполнят их своим громким смехом и безудержной энергией. От имени родителей выпускников, хотели бы сказать огромное спасибо нашим дорогим и любимым воспитателям Наталье Валентиновне, Ольге Павловне, Виктории Николаевне, заведующей Наталье Ивановне, няне Алене Георгиевне и Светлане Александровне, всему персоналу детского сада . Благодарим вас за бесценный тяжелый труд ,за воспитание и заботу . Все вы старались, чтобы наши детки всегда были сыты и тепло одеты, чтобы умели делать зарядку и петь песенки, чтобы не болели и сладко спали. Вы действительно вложили в наших малышей частичку себя, и сегодня мы покидаем наш по-настоящему родной детский сад , зная, что сумели приобрести добрых, заботливых и трудолюбивых союзников в нелегком деле воспитания. От всего сердца выражаем всем вам, нашу благодарность и желаем, чтобы ваш благородный труд всегда был оценен по достоинству!

Відповідь:   

№ 1240, 2019-05-27

 

 

Ваше електронне звернення від 27.05.2019 № 1240 щодо подяки колективу закладу дошкільної освіти № 428 розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Дякуємо, що обрали саме заклад дошкільної освіти № 428 та за високу оцінку роботи всього колективу закладу.

Ваша подяка педагогічному колективу, директорові ЗДО № 428      Заріцькій Н.І., технічному персоналу буде розміщена на сайті управління освіти у розділі «Звернення громадян», а також врахована під час представлення працівників до нагородження відзнаками.

 

 

Начальник                                                                                  Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Лісник  489 49 87

Непрофесійне поводження директорки садочка 430
     Дата розміщення: 2019-05-24

Ми отримали запрошення в садочок 430, я пішла ближче познайомитись з закладом, щоб зрозуміти, чи приймати його. На моє питання про вік вихователів директорка прокоментувала, яке це має значення і скільки мені років. На питання, що буде робити вихователька, якщо дитина буде плакати, емоційно реагувати (дитині 2,3), вона відповіла, чи була я у спеціаліста, якщо у мене така емоційна дитина. На питання, як буде вихователь заохочувати до пасивний ігор, бо хлопчик дуже активний і рухливий, почула, що в житті не може все бути активним. Потім була порада скористатись можливістю бути в декреті до 3 років. Як не мене, цілком непрофесійна поведінка Наталії Миколаївни, яка ставила якісь діагнози, не знаючи дитину, не відповідала на питання, а давала недоречні коментарі. Абсолютно відсутнє заохочення віддавати дитину в садочок, всі питання сприймаються як недоречні.

Відповідь:   

№ 1239, 2019-05-24

 

 

Ваше електронне звернення від 24.05.2019 № 1239 щодо непрофесійних дій директора закладу дошкільної освіти № 430 розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Дякуємо за надіслане звернення про некомпетентність дій керівника ЗДО   № 430 під час особистого прийому батьків вихованців.

Інформуємо, що директору ЗДО № 430 Григоренко Н.М. роз’яснено застосування владних повноважень, визначених статтею 26, а також виконання статті 30 Закону України «Про освіту», що передбачає дотримання прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти. Також додатково з керівником опрацьовано питання дотримання  педагогічної етики під час спілкування з батьками вихованців, а також роз’яснено права та обов’язки батьків здобувачів освіти, що визначено статтею 55 Закону України «Про освіту».

З метою упередження випадків некоректного та непрофесійного спілкування з громадянами та учасниками освітнього процесу питання буде опрацьовано на найближчій нараді з керівниками закладів дошкільної освіти.

 

 

Начальник                                                                                  Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тетяна Лісник  489 49 87

 

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2019. Технічна підтримка IT-SOURCE