Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Нова українська школа
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Учитель року - 2018
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Урядовий контактний центр

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 434

ліцензія на педагогічну діяльність
     Дата розміщення: 2018-02-19

Складаеться таке враження что гімназія "Наше майбутьне" за адресою вул.Дегтярівська 25А окреме автономне государство із виключно своїми правилами. Я розумію, что це приватна гімназія, але ж відсутність ліцензії на пепагогічну діяльність це вже занадто. Хто має контролювати дане питання? До кого потрібно звернутися, та хто має нести відповідальність ?

Відповідь:   

На № 1098, 2018-02-19

 

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення від 19.02.2018 № 1098 щодо наявності законних підстав для провадження освітньої діяльності ТОВ «ГІМНАЗІЯ «НАШЕ МАЙБУТНЄ».

Повідомляємо, що даний заклад освіти здійснює діяльність відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 20.09.2017 № 1155 «Про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІМНАЗІЯ «НАШЕ МАЙБУТНЄ» ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти».

 

 

З повагою

 

В.о. начальника                                                                                             Т. Лісник

 

 

 

 

 

 

 

Реслер 489 35 52

В садике 423 Шевченковского района острая нехватка кадров воспитателей.
     Дата розміщення: 2018-02-13

Добрый день! В садике 423 Шевченковского района острая нехватка кадров воспитателей. В младшей группе «Дзвiночки» длительное время работала только одна воспитательница целый день, постоянной няни в группе вообще нет, есть няня, которая работает на 2 группы. На сегодняшний день, воспитательница уволилась и деток объединили с другой группой, они переодеваются в своей группе и идут на занятия в другую, там же кушают и спят (спят в чужих краватях и вытираются чужими полотенцами), заведующая разъясняет, что сейчас на больничном находится воспитательница (студентка), которая после выхода с больничного, будет забирать детей во второй половине дня в свою группу, то есть, пол дня дети будут в одной группе, пол дня в другой.. и сколько продлится такая ситуация, ни кто не знает, поскольку нехватка кадров. Родители группы «Дзвiночки», очень не довольны сложившейся ситуацией, детки маленькие и мало того, что их кидают с одной группы в другую, они спят в чужих кроватях, каждый день с ними новые воспитательницы, детки плохо адаптируются, у них стресс, они не хотят ходить в сад. Просим повлиять на сложившуюся ситуацию и обеспечить группу постоянным воспитателем.

Відповідь:   

 

 

1097, 2018-02-13

06363365175, Людмилі

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою,  щодо недостатньої кількості вихователів у закладі дошкільної освіти № 423. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

 У відповідності до п. 26 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017

№ 2145-VIII керівник закладу освіти в межах наданих йому повноважень призначає та звільняє з посади працівників. Директором Куліш В.В. вживаються заходи щодо пошуку кандидатур на заміщення вакантних посад через засоби масової інформації, об’яви у газетах, тощо.

         Кадровою службою управління освіти постійно подається звітність про попит на вакансії до Центру зайнятості Шевченківського району міста Києва, в тому числі для ЗДО № 423. Інформація про наявні вакансії у закладах освіти Шевченківського району м. Києва розміщена на офіційному сайті управління освіти. Основною причиною наявних вакансій є заробітна плата, що не задовольняє претендентів на вакантні місця.

Об’єднання дітей двох груп є вимушеною обставиною, з цією метою по закладу дошкільної освіти № 423 виданий наказу від 08.02.2017 № 17 о/д «Про тимчасове зведення груп», загальна кількість дітей в двох групах не перевищує встановлені законодавством України нормативи наповнюваності. Діти забезпечені промаркованими індивідуальними рушниками та постільною білизною, після повернення вихователя групи з лікарняного вихованці будуть перебувати у своїх групах.

Розраховуємо на Ваше розуміння, а також на допомогу у пошуку кваліфікованих спеціалістів для роботи у закладі дошкільної освіти № 423.

 

В.о. начальника                                                                                            Т. Лісник

 

Середенко

489-52-24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бахіли в дитячому садку
     Дата розміщення: 2018-02-12

Доброго дня! Мій онук ходить до дитячого садочка № 467. Останнім часом в садочку почали вимагати від батьків вдівати бахіли. На першому поверсі стоїть коробка з брудними бахілами, які потрібно надіти, але дитина при цьому йде попереду без бахіл. По-перше дуже незручно в одязі одягати та знімати бахіли, по-друге який сенс в бахілах якщо діти їх не одягають, по-третє за що прибиральниця отримує заробіну платню. Поясніть мені, будь ласка, чи правомірно вимагають в садочку одягати бахіли, і чи мають право помічники виховатиля(нянька) вичитувати мене за бахіли, та вимагати від мене мити підлогу?

Відповідь:   

1096, 2018-02-12

 Костюченко Юлії Павлівні, 0506485847

 

 

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою,  щодо використання бахіл  у  закладі дошкільної освіти № 467. За результатами розгляду повідомляємо наступне.

          У зв’язку зі збільшенням зростання захворюваності на грип та ГРВ у місті Києві, п.7.1. протоколу № 7 від 31.01.2018 року засідання  постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) доручено  посилити профілактичні та протиепідемічні заходи в організованих колективах, в установах та організаціях, незалежно від форм власності та підпорядкування.

Санітарний регламент, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я  України від 24.03.2016 № 234, передбачає перебування дорослих у приміщенні закладу дошкільної освіти у змінному взутті.

За поясненням директора ЗДО № 467 Стасюк Н.М. на групових батьківських зборах від 06.12.2017 (протокол № 2) було прийнято рішення щодо використання бахіл  у закладі дошкільної освіти з метою дотримання санітарного законодавства.

Керівником закладу проведена роз’яснювальна робота з помічником групи Антонюк І.Є., щодо некоректного зауваження на Вашу адресу та не втручання в роботу з батьками вихованців, або особами, які їх замінюють.          

                Також зазначаємо, що  обов’язки батьків вихованців регламентовані чинними нормативно-правовими документами, а саме: ст. 12 Закону України "Про охорону дитинства" від 26.04.2001 № 2402-ІІІ; Законом України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. №2628-ІІІ (із змінами), ст.8, ст.27, п.5 ст.35, п.2 ст.36., п.3 ст.38, Статутом ДНЗ № 467, Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України  від 12.03.2003   № 305 (із змінами) та Правила для батьків ЗДО № 467.  

 

В.о. начальника                                                                                            Т. Лісник

 

 

Середенко

489-52-24

Платний концерт у школі
     Дата розміщення: 2018-02-02

Підкажіть, будь ласка, чи має право школа влаштовувати платні виступи музикантів та інші розважальні події під час уроків або після них? У гімназії 172 поставили перед фактом, що 06.02 на 5 уроці відбудеться концерт музиканта-акордионіста, і потрібно здати гроші. Якщо моя дитина не хоче відвідати цей захід, що вона має робити під час 5 уроку?

Відповідь:   

На № 1095, 2018-02-02

 

 

Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення від 02.02.2018 № 1095 щодо ситуації, яка склалася у закладі загальної середньої освіти «Гімназія № 172 «Нивки» Шевченківського району міста Києва.

Відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, ст. 49 «залучення учнів до видів діяльності, не передбачених навчальною програмою та робочим навчальним планом закладу, дозволяється лише за їх згодою та згодою батьків або осіб, які їх замінюють; ст. 48 «відволікання учнів від навчальних занять для провадження інших видів діяльності забороняється (крім випадків передбачених законодавством)».

Одночасно інформуємо, що 06.02.2018 виступ баяніста Кириленка В. у   2-Б класі ЗЗСО № 172 здійснювався у рамках уроку «Мистецтво». Проведення даного заходу сприяло ознайомленню учнів із творчістю П.І. Чайковського та відбувалося на безоплатній основі.

 

 

З повагою

 

Начальник                                                                                                        Є. Ярова

 

 

 

 

Реслер 489 35 52

Благодарность!
     Дата розміщення: 2018-01-31

Выражаем свою искреннюю благодарность заведующей, Проценко Ларисе Михайловне, и всему коллективу! За прекрасный прием детей! Ходим и нарадоваться не можем! Воспитатели с улыбкой встречают детей, чистота, отличное питание и прекрасные знания детей! Приятно когда ребенок идет в сад с улыбкой! Уважаемая администрация, воспитатели, помощники и все кто причастен к этому и другим садам, желаем Вам здоровья, терпения, сил и вдохновения в своей работе!

Відповідь:   

 

1094, 2018-01-31

 Батькам ЗДО № 429

 

 

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою, щодо  подяки за роботу директору  та колективу закладу дошкільної освіти № 429.

         Дякуємо, що серед великої кількості дитсадків у Шевченківському районі міста Києва ви обрали саме заклад дошкільної освіти № 429. Сподіваємось, що заклад не розчарував вас і маємо надію на подальшу співпрацю.

 

 

В.о. начальника                                                                                            Т. Лісник

 

 

Середенко

489-52-24

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:

   Привітання Привітання

ВІТАЄМО  З  ДНЕМ  НАРОДЖЕННЯ  ДИРЕКТОРА ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 199 ФЕЩУКА РОМАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА!


>>>    


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2018. Технічна підтримка IT-SOURCE