Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Соціальний захист
Інформаційно-аналітичний бюлетень
Електронні торги
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
План роботи РУО
Нормативно-правова база
Громадські обговорення
Державні закупівлі
Охорона праці
Рада директорів
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади
Психолого-медико-педагогічна консультація Шевченківського району
Конкурси, проекти
Атестація
Учитель року - 2017
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методичний вісник
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50

Microsoft партнерство

Восьма міжнародна виставка \

Мала Академія Наук

Інноватика в сучасній освіті

Конкурс молодих дослідників

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Національна дитяча гаряча лінія

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядовий контактний центр

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Санітарно-епідеміологічна станція Шевченківського району

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

Установите Flash player для просмотра!1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 317

Дошкільний заклад
     Дата розміщення: 2017-03-11

Добрий день. Підскажіть,будь ласка, чи має право вихователь дитячого садка вимагати кошти у фонд групи,за ті місяці коли нас не було? І погрожуючи,що не даватиме іграшки дитині,які були придбані за нашої відсутності? Що робити в такому випадку? Боюся,що вихователька буде погано ставитися до дитини. Дякую.

Відповідь:   

№ 966, 2017-03-11


         Ваше електронне звернення від 11.03.2017 № 966 щодо правомірності вихователя дитячого садка вимагати кошти у фонд групи та не давати дитині іграшок, придбаних за її відсутності, розглянуто в управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та обговорено на нараді керівників дошкільних навчальних закладів 16.03.2017 року.

Повідомляємо, що педагогічні та інші працівники навчальних закладів не мають права збирати чи вимагати кошти від батьків на будь-які потреби навчального закладу. Питання щодо надання благодійної допомоги закладам освіти належить виключно до компетенції  батьківських комітетів.

Пропонуємо Вам звернутися до керівника дошкільного навчального закладу, який відвідує дитина, та повідомити про факти порушення   законодавства та педагогічної етики вихователем.

 

 

Начальник                                                                                                    Є. Ярова

 

Середенко

489-49-87

Подяка і привітання з 8-м Березня!
     Дата розміщення: 2017-03-06
Від щирого серця вітаємо зі святом весни і жіночності працівників Шевченківської ПМПК, зокрема ВОРОБЕЙ Олену Володимирівну та Оваденко Тетяну Леонідівну. Бажаємо їм міцьного здоров'я, мирного неба над головою, родинного тепла, злагоди та добробуту в сім'ї, а також високої оцінки Ваших професійних якостей з боку керівництва, влади та батьків. Щиро вдячні Вам за турботу, увагу, оперативність і високий професіоналізм у складній життєвій ситуації. Батьки дитини з особливими потребами Кузьменко Олег і Наталя
Подяка директору школи №27 О.І. Івановій від батьків 4-А класу
     Дата розміщення: 2017-02-28
Ми, батьки учнів 4-А класу, висловлюємо найщирішу подяку директору школи № 27 Івановій Олені Іванівні та всьому педагогічному колективу школи. Завдяки роботі Олени Іванівни в нашій школі впроваджуються у навчально-виховний процес інноваційні педагогічні технології, зміцнюється та модернізується матеріально-технічна база. У нашій школі працюють чудові педагоги, які навчають дітей любити свою Батьківщину, свою школу, своїх рідних. У нас проводиться дуже багато виховних заходів, у яких, до речі, участь приймають також і батьки. Це дуже добре, коли школа має діалог з батьками! Наприклад, нещодавно закінчилась декада початкової школи. Для учнів було організовано низку дуже цікавих заходів. Батьки теж не залишилися осторонь, адже кожен клас хотів виграти у різноманітних конкурсах, які проводилися кожного дня. Ми, батьки, допомагали робити стіннівки, костюми до конкурсу української жартівливої пісні, робили разом з дітьми поробки, розповідали у класі про захоплення своєї родини. Це були чудові два тижні, які показали, що наші діти дуже талановиті. Тож, велика подяка Олені Іванівні та всім вчителям, зокрема, і нашому класному керівникові Татарчук Валентині Олександрівні, за таке свято! Низький уклін Вам за щоденну сумлінну працю, великий талант і постійний творчий пошук, за високе почуття обов’язку, за добро, мудрість і відданість дітям! Також, користуючись нагодою, хочемо привітати вчителів школи з прийдешнім святом 8 березня!
Чому наш будинок привязаний до самої дальної школи
     Дата розміщення: 2017-02-23

Проживаємо з сином по вул.Дегтярівська 25А, корп.1. В наступному році в школу. Найближча школа №97(вул.Теліги, пішки йти 10хвилин), а будино к чомусь привязали розпорядженням від 11.04.2016року №190 до школи №61, до якої йти хвилин 40-50. Чому? Перепропишіть наш будинок до школи " 97!!!

Відповідь:   

№ 959, 2017-02-23

 

Ваше звернення від 23.02.2017 № 959 щодо території обслуговування загальноосвітніми навчальними закладами будинку № 25а по вулиці Дегтярівська розглянуто в Управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

         Ваше прохання закріпити вказаний вище будинок за спеціалізованою школою № 97 буде враховано при підготовці нового розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації «Про облік дітей і підлітків дошкільного та шкільного віку у 2017-2018 навчальному році», погодження якого наразі триває.

Після затвердження головою Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розпорядження буде опубліковано на сайті управління освіти в березні – квітні 2017 року.

 

З повагою

 

В.о.начальника                                                                      Т.Харитонова

 

Попова Т.Л.

489-35-52

Питбуль в детском саду.
     Дата розміщення: 2017-02-16

На территории детского сада 293, утром и вечером, когда родители приводят/забирают своих детей, одна мама приходит с собакой бойцовской породы, собака без намордника, и привязывает ее к лестнице ясельной группы, а сама идет за свом ребенком. Разве питбулю без наморника место возле ясельной группы? Маме замечание никто не делает- все в порядке вещей.

Відповідь:   

№ 957 від 16.02.2017

Ваше звернення від 16.02.2017 № 957 щодо перебування на території Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 293 (вул. Ольжича, 13-А) собаки управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації опрацьовано.

За результатами розгляду повідомляємо, що адміністрацією закладу була проведена роз’яснювальна робота з батьками про заборону перебування тварин на території навчального закладу, так як це є порушенням ст. 11 розділу ІІ Закону України «Про дошкільну освіту».

Також було проведено бесіду з мамою, яка, приводячи доньку до навчального закладу, перебуває на території ДНЗ № 293 з собакою. Власниця тварини пообіцяла, що собака не буде більше знаходитись на території закладу.

 

Начальник                                                                                                        Є. Ярова

 

 

Маковська

489-02-48

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:

   Привітання Привітання

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ  ДИРЕКТОРА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ №70 КРАСНОКУТСЬКУ ЛЮДМИЛУ АНДРІЇВНУ ТА МЕТОДИСТА РАЙОННОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ПОПОВУ ТЕТЯНУ ЛЕОНІДІВНУ!


>>>    


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2017. Технічна підтримка IT-SOURCE