Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
Нова українська школа
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2020
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методично-інформаційний навігатор
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom_shevruo@ukr.net

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Сучасні заклади освіти

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

22/02/2019  |  Одним з основних питань, яке домінує в освітніх колах 21-го століття є «за яких умов учні досягають максимальних результатів у навчанні та отримують навички, потрібні їм у реальному житті?».
Одним з основних питань, яке домінує в освітніх колах 21-го століття є «за яких умов учні досягають максимальних результатів у навчанні та отримують навички, потрібні їм у реальному житті?».
Одним з основних питань, яке домінує в освітніх колах 21-го століття є «за яких умов учні досягають максимальних результатів у навчанні та отримують навички, потрібні їм у реальному житті?».

Інтеграція – це процес і результат створення нерозривно пов’язаного, єдиного, суцільного. У навчанні вона здійснюється шляхом злиття в одному синтезованому курсі елементів різних навчальних предметів. Цей підхід сприяє інформаційному збагаченню сприймання, мислення і почуттів учнів завдяки залученню цікавого матеріалу, що дає змогу з різних сторін пізнати якесь явище, поняття, досягнути цілісності знань, розкрити творчі здібності. Саме міждисциплінарне навчання лежить в основі нових підходів в освіті.

У рамках проведення районного педагогічного коучингу «Нова початкова школа: переорієнтація з процесу на результат» 21.02.2019 початківці спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №97 імені О. Теліги з поглибленим вивченням англійської мови провели семінар-практикум «Інтеграція у навчальному процесі початкової школи як засіб формування ключових компетентностей молодших школярів в умовах реалізації нового Державного стандарту загальної початкової освіти».

Вчителі початкової школи щедро ділилися творчими надбаннями. Були проведені інтегровані, бінарні уроки: 1-Б клас («Я досліджую світ», англійська   мова) «Звірі взимку», вчителі Пінчук Людмила Кузьмівна, Бакай Ірина  Іванівна;  3-А клас  (природознавство, математика) «Як птахи піклуються про своє потомство. Додавання і віднімання трицифрових чисел», вчитель Іскра Олена Олександрівна; 4-Б клас («Я у світі», музика) «Українська мова-державна мова України», вчителі Нечеснюк Олена Василівна, Мозалєва Олена Степанівна.

Директор ЗЗСО Гусєва Марія Валеріївна, ЗДНВР Слободянюк Людмила Мефодіївна, розповіли про школу, творчий колектив учителів, досягнення учнів з навчальних дисциплін, перемоги у конкурсах, олімпіадах. Було зроблено висновок про готовність учителів початкової школи до творчого новаторського пошуку в педагогічній діяльності.

Формат проведення семінару показав, що педагоги не тільки мають багатий досвід, а й прагнуть ним ділитись.

Інтегровані уроки, виховний простір розвитку особистості, формування ключових компетентностей – пріоритети в роботі школи в умовах запровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

Захід пройшов як конструктивний діалог однодумців по впровадженню компетентнісного підходу до реалізації Державного стандарту початкової освіти, врахуванні в роботі вікових особливостей розвитку учнів початкової школи, впровадженню принципу педагогіки партнерства, що ґрунтується на співпраці учня, вчителя і батьків, реалізації основних засад Концепції «Нова українська школа».

Творчість, адаптивність, критичне мислення та співпраця – дуже цінні навички. Коли мова йде про набуття цих навичок для життя, інтегроване навчання є надзвичайно ефективним підходом, оскільки допомагає учням усвідомити важливу роль взаємодії один з одним у реальному житті, уміння працювати в команді та вирішувати проблеми.Архів новин   Привітання Привітання

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДИРЕКТОРА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА)

КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ (САНАТОРНОГО) №155

КИСЛЮК ІРИНУ ЛЕОНІДІВНУ!


>>>    


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2019. Технічна підтримка IT-SOURCE