Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
Нова українська школа
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2020
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методично-інформаційний навігатор
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom_shevruo@ukr.net

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Сучасні заклади освіти

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

22/04/2019  |  Питання здобутків, викликів та роздумів про реформу були на часі роботи управлінського практикуму, якій зібрав заступників директорів з питань початкової освіти 17.04.2019 року в ЗЗСО №49.
Питання здобутків, викликів та роздумів про реформу були на часі роботи управлінського практикуму, якій зібрав заступників директорів з питань початкової освіти 17.04.2019 року в ЗЗСО №49.
Питання здобутків, викликів та роздумів про реформу були на часі роботи управлінського практикуму, якій зібрав заступників директорів з питань початкової освіти 17.04.2019 року в ЗЗСО №49.

1 вересня 2018 року в Україні офіційно стартувала реформа освіти – Нова українська школа.

Її мета – створити цікаву, зорієнтовану на життя освіту з демократичними практиками управління на всіх рівнях.

Всі зміни роблять для учнів, саме тому мета освітньої реформи зводиться до одного: у школі дитина має отримувати якісні знання, які дозволяють їй бути реалізованою і щасливою в майбутньому.

Питання здобутків, викликів та роздумів про реформу були на часі роботи управлінського практикуму, якій зібрав заступників директорів з питань початкової освіти 17.04.2019 року в ЗЗСО №49.

Отже, насамперед, реформа освіти – про якість. Знання стають інструментом для вирішення реальних життєвих проблем. Один з девізів реформи – практикоорієнтованість освіти.

Щоб цього досягти, МОН заклало в новий закон «Про освіту»  компетентності. Говорячи простими словами, компетентність – це те, як людина вміє застосовувати знання в подальшому навчанні, роботі і побуті.

Знання і професійність мають велике значення для хорошого працівника. Проте вміння працювати в команді, конструктивно вирішувати конфлікти, шукати нестандартні рішення проблем і брати за них відповідальність – так само невід’ємні характеристики працівників успішних компаній.

Компетентнісне навчання потребує зміни ролі вчителя. Він має залучати школярів в активну роботу, використовувати групові завдання і бути партнером та ментором – тобто не давати учням лише готові рішенні, а сприяти тому, щоб вони шукали відповіді самостійно, і спрямовувати їх в процесі пошуку.

За основу НУШ бере те, що кожна дитина різна – зі своїми талантами, потребами, особливостями і темпом розвитку. Завдання вчителя – розвивати обдарування кожного, допомагати покращувати те, що вдається гірше, дозволяти дитині навчатись так, як їй зручно.

Кожен день у класі починається з ранкового кола – учні і вчитель, сидячи на килимку, обговорюють план на день і спілкуються на будь-яку цікаву тему. Це забезпечює те, що діти позбуваються страху висловлюватись і розвиває емоційний інтелект дітей (здатність розуміти свої емоції і конструктивно ними керувати, а також розуміти емоції інших). Окрім того, ранкове коло – це інструмент формування довірливих і партнерських стосунків між учнями і вчителями – адже педагог, як і діти, сідає на килимок і фізично перебуває на одному з ними рівні.

ПІДБИВАЮЧИ ПІДСУМКИ

Під час підведення підсумків роботи управлінського практикуму наголошувалося, що діти з перших класів протягом усього року були вмотивовані навчатись, бо їм було цікаво. Окрім того, вони навчились співпрацювати, не боялись говорити і вже за кілька тижнів знали імена одне одного (виявляється, раніше в перших класах навіть у травні від учнів можна було почути: «Той хлопчик чи дівчинка», – замість імені). І одне з найважливіших досягнень – у них немає страху помилки, адже їм не ставили оцінок, замість «неправильно» запитували «як би ти покращив свою роботу?» і багато хвалили.

Рушіями масштабних змін мають бути вчителі, адже навіть за наявності спеціальної підготовки і коштів тільки від них залежить, що відбуватиметься за зачиненими дверима класу. І, зрештою, зміни залежать від кожного адміністратора школи і батьків – лише в їхніх руках можливість побудови співпраці.Архів новин   Привітання Привітання

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДИРЕКТОРА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА)

КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ (САНАТОРНОГО) №155

КИСЛЮК ІРИНУ ЛЕОНІДІВНУ!


>>>    


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2019. Технічна підтримка IT-SOURCE